Pożegnanie wakacji

30 sierpnia 2011 roku Miejsko-Gminna Biblioteka publiczna w Wąchocku wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowała Spartakiadę na pożegnanie wakacji. Impreza skupiła ponad sześćdziesięcioro dzieci w różnym wieku. Głównym punktem imprezy były wybory małej Miss i Mistera lata 2011.

Wśród licznie prezentujących się kandydatów i kandydatek dostojne jury wyłoniło faworytów.

Miss Lata 2011 w grupie starszej została Klaudia Szumielewicz uczennica gimnazjum.

Miss Lata w grupie młodszej wybrano Aleksandrę Kowalczyk uczennicę szkoły podstawowej.

Tytułem Mistera Lata uhonorowano Konrada Warszawę ucznia szkoły podstawowej.

Publiczność także brała udział w wyborach. W wyniku głosowania tytuł Miss Publiczności przyznano Katarzynie Łuczkiewicz, a tytuł Mistera Łukaszowi Kozieł ze szkoły podstawowej.

Dużą atrakcją były zajęcia sportowe zorganizowane przez Michała Lefka. Różnorodność konkurencji i profesjonalne prowadzenie Pana Michała skupiało liczne grono dzieci i mobilizowało do rywalizacji.

Konkursy plastyczne poprowadzone przez Panią Elę Wróbel wyłoniły wiele talentów.

W przerwach miedzy zajęciami dzieci mogły skorzystać ze słodkiego poczęstunku.

Oprawę muzyczną imprezy zapewnił niezawodny Marek Samsonowski.

Wszyscy uczestnicy Spartakiady obdarowani zostali pięknymi prezentami ufundowanymi przez sponsorów imprezy, za które dyrektor biblioteki Małgorzata Polakowska i dyrektor MGOK Marian Susfał w imieniu dzieci serdecznie dziękują.

W radosnej atmosferze pożegnaliśmy wakacje.

GALERIA ZDJĘĆ z WYBORÓW MISS i MISTERA LATA 2011

GALERIA ZDJĘĆ z ZAJĘĆ SPORTOWYCH i PLASTYCZNYCH