Spotkanie DKK dla dorosłych

Giffin Emily – „Sto dni po ślubie”

Dnia 05.05.2017 odbyło się kolejne spotkanie DKK dla dorosłych. Tematem  dyskusji była powieść Emily Griffin „Sto dni po ślubie”. Sto dni po ślubie fotografka Ellen spotyka swoją pierwszą miłość- Leo.  Uczucie odżywa z pełną mocą, budzą się wątpliwości czy świeżo poślubiony Andy- bogaty prawnik jest tym jedynym- na całe życie. Ellen ma własne atelier fotograficzne, wspaniałego faceta, jest szczęśliwa. Czego chcieć więcej? Pojawienie się despotycznego Leo burzy porządek w jej świecie. Mimo braku szacunku, jaki Leo wykazywał wobec kobiety, ona sama skrycie go kocha. Czy małżeństwo z Andym przetrwa?

Książka „ Sto dni po ślubie” uzyskała pochlebne opinie klubowiczek, stwierdziły że jest wykładnią wiedzy dla młodych dziewczyn i kobiet na temat małżeństwa, pokazuje poprzez Andy’ego i Ellen, że bycie razem to nie tylko dobre chwile, momenty namiętności, wspólne podróże. Małżeństwo bywa też usłane cierniami- kłótnie, łzy, ciche dni, liczne problemy mniejsze i większe. Powieść zawiera warty przemyślenia morał: „Miłość to rzeczownik oznaczający zobowiązanie”

maj 10, 2017 | Kategorie: BIBLIOTEKA POLECA | Ilość komentarzy: brak