Kości proroka

„Kości proroka” to świetna powieść kryminalna, w której przeszłość miesza się z teraźniejszością. Nikt nie spodziewał się, jak długo będzie trzeba szukać odpowiedzi.

Książka znanej i bestsellerowej autorki podbija serca Czytelników już od pierwszej strony! Dla wszystkich fanów kryminałów, w których możemy dowiedzieć się nieco o historii i samemu spróbować rozwiązać zagadkę. „Kości proroka” Ałbeny Grabowskiej to niezwykle emocjonująca powieść.

Nikt nie spodziewał się tak nieprzyjemnego odkrycia w teatrze antycznym, w bułgarskim Płowdiwie. Oto oczom widzów ukazały się zwłoki polskiego posła. Na dodatek mężczyzna został ukrzyżowany, a jego odciętą głowę pozostawiono na tacy. Nie bez znaczenia wydają się również być wymalowane na całym ciele znaki. Młody policjant jest przekonany, że sprawa musi łączyć się jakoś z przeszłością. Właśnie dlatego prosi o pomoc panią archeolog, starą i dobrą przyjaciółkę z dzieciństwa. Prawda wydaje się być coraz bliżej, jednak pojawia się również nieoczekiwane niebezpieczeństwo. Im głębiej bohaterowie sięgają i starają się odkryć, co tak naprawdę stało się posłowi, natrafiają na większe komplikacje. Muszą cofnąć się do dawnych historii, do tej pory uznawanych za mity i z dużym prawdopodobieństwem nieistniejące historie. Czy sprawy sprzed kilkuset lat rzeczywiście mogą zaszkodzić komuś obecnie? A jeśli tak, to kto tak bardzo nie chce, aby poszukiwania w przeszłości wciąż trwały?


lis 03, 2021 | Kategorie: BIBLIOTEKA POLECA | Ilość komentarzy: brak

Tu działa:


Bierzemy udział:
Kontakt

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Wąchocku
Phone: (41) 271-50-84


Opening Hours:
Monday: 10:00 - 18:00
Tuesday: 10:00 - 18:00
Wednesday: 10:00 - 18:00
Thursday: 08:00 - 16:00
Friday: 10:00 - 18:00
Saturday: 10:00 - 13:00
Sunday: nieczynne

bottom