Spotkanie autorskie z Katarzyną Enerlich

Dnia 04.09.2013 roku odbyło się spotkanie autorskie z Katarzyną Enerlich. Organizatorem spotkania była Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Wąchocku wraz z Instytutem Książki w Warszawie i Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Kielcach, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Na ten uroczysty dzień przybyły klubowiczki, i czytelnicy gminy Wąchock. Było to wyróżnienie i nagroda za dotychczasowe działanie dwóch Klubów Książki.
Według opinii uczestników spotkanie przebiegło w bardzo serdecznej, miłej i ciepłej atmosferze, a Katarzyna Enerlich swoim ogromnym wdziękiem oczarowała publiczność, a tym samym przeniosła słuchaczy w świat swoich powieści i losy bohaterów, jednocześnie zachęciła uczestników do przeczytania swoich książek. Na zakończenie Pani Katarzyna otrzymała serdeczne podziękowania od dyrektora biblioteki Małgorzaty Polakowskiej, która wręczyła pisarce album prezentujący panoramę Ziemi Świętokrzyskiej i statuetkę z kołem Honorowego Sołtysa akcentującej Wąchock.

Katarzyna Enerlich jest twórcą niezależnym. Należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. W wieku 12 lat zadebiutowała artykułem w czasopiśmie dla młodzieży „Płomyk”, na temat rodzinnego Mrągowa, a następnie w ,,Świat młodych” i ,, Na przełaj”. Już jako uznana pisarka publikowała w prasie ogólno-polskiej „Cogito”, „VariArcie”, „Natura i Ty”, oraz w „Bluszczu. Ma na swoim koncie kilka książek i wyróżnień.

wrz 05, 2013 | Kategorie: BIBLIOTEKA POLECA, Dyskusyjny Klub Książki, RELACJE | Ilość komentarzy: brak