Spotkanie autorskie z Martą Fox.

11 czerwca 2012 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąchocku gościliśmy znaną i bardzo lubianą pisarkę, poetkę i eseistkę – Panią Martę Fox.

W spotkaniu autorskim wzięła udział młodzież z wąchockiego gimnazjum, Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi oraz członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Pani Marta bardzo szybko nawiązała kontakt z młodymi ludźmi, dla których tworzy powieści, bardzo cenione w środowisku literackim. W pierwszej części spotkania pisarka opowiedziała o swojej bogatej twórczości i o tym, jak pisanie może stać się życiową pasją. Druga część została zdominowana przez młodzież, zadawali wiele pytań na temat przeczytanych powieści i ich bohaterów, padały również pytania na temat życia prywatnego Pani Marty.

Autorka poprzez swoją otwartość i świetny kontakt z młodym czytelnikiem sprawiła, że spotkanie przebiegało w niesamowitej, ciepłej atmosferze. Zadawane pytania , te osobiste i zawodowe, dały nam wszystkim obraz kobiety, która dzieli się za nami – czytelnikami swą wyobraźnią, poczuciem humoru i dużą dawka pozytywnej energii. A wszystko to po to, by powiedzieć, że trzeba wytrwale dążyć do celu, pokonywać przeszkody i kroczyć drogą marzeń, ku ich realizacji.

Koniec spotkania to oczywiście autografy, zdjęcia i pamiątkowy wpis do kroniki Biblioteki.

Spotkanie z Panią Martą Fox zorganizowane zostało przez Wojewódzka Bibliotekę Publiczną im. Witolda Gombrowicza w Kielcach w ramach DKK (Dyskusyjne Kluby Książki) we współpracy z Instytutem Książki.


cze 12, 2012 | Kategorie: RELACJE | Ilość komentarzy: brak

Tu działa:


Bierzemy udział:
Kontakt

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Wąchocku
Phone: (41) 271-50-84


Opening Hours:
Monday: 10:00 - 18:00
Tuesday: 10:00 - 18:00
Wednesday: 10:00 - 18:00
Thursday: 08:00 - 16:00
Friday: 10:00 - 18:00
Saturday: 10:00 - 13:00
Sunday: nieczynne

bottom